8. Příklad stažení filmu

Jestliže hledáte například film Počátek, zkuste jej nejdříve vyhledat na některém českém serveru: CzTorrent, TreZzoR,( SkTorrent).

Jak již bylo uvedeno, oproti zahraničním serverům (trackerům) ovšem vyžadují registraci a někdy již ani není z důvodů velkého zájmu registrace dalších uživatelů možná. (Pokud již nejsou volné pozice u CzTorrent, můžete použít mnou připravený účet: avatar2009 heslo:12345678-. Až bude umožněná registrace, vytvořte si svůj vlastní účet.)
Také se je nutno smířit s tím, že požadovaný český obsah bude mít k dispozici daleko menší počet uživatelů (seedů), nás Čechů je prostě ve srovnání se světem jenom hrstka a tedy se může stát, že nebude moc uživatelů, od kterých si požadovaný obsah budeme moci stáhnout (a tedy to bude trvat dlouho) nebo jej dokonce nebude mít nikdo.


Jak stahovat

Pokud požadovaný film nalezneme, zobrazíme se nám po vybrání položky s jeho jménem detail torrentu. Můžeme jej také nalézt ve více verzích. V případě, že je k dispozici ve více verzích a všechny mají dostatek seedů, tak můžeme při výběru také zohlednit kdo je autorem torrentu (na některých portálech s torrenty toto hodnocení není). Vybereme si tedy autora, který má dobré hodnocení. U něj je jen totiž jen malá pravděpodobnost, že by byly stažené soubory zavirované. (Také si můžeme přečíst komentáře ostatních uživatelů u jednotlivých verzí.)

Jak stahovat

Soubor .torrrent získáme po kliknutí na tlačítko "stáhnout".

Pokud požadovaný film nenaleznete na některém českém serveru, můžete využít některý zahraniční. Zkopírujeme si jeho anglický název (Počátek - Inception). A ten vložíme do vyhledávače na některém světovém serveru:


Jak stahovat

Například na portále thepiratebay.org.Jak stahovat


Na straně Inception (2010) 1080p BrRip x264 - 1.85GB - YIFY klikneme na odkaz Get this torrent - získat torrent.

Po kliknutí se nám stáhne soubor .torrrent do počítače.

Soubor .torrrent otevřeme v některém klientovi nebo jej prostě spustíme dvojklikem. Jestliže už máme v PC nainstalovaný například klient µTorrent, tak nám bude hned nabídnuto, zda chceme vybraný obsah začít stahovat.


Jak stahovat

Stačí kliknout na OK a film se nám začne stahovat do PC.
Reklama

K získání souborů .torrrent lze také využít přímo domovské stránky skupiny Yify jež připravují obsah v dobré kvalitě: Yify.

České filmy nebo dabované filmy do češtiny se na zahraničních torrentech nevyskytují. Tedy film bude s největší pravděpodobností v angličtině.

Pokud nerozumíte anglicky, tak české titulky lze stáhnout z portálu Titulky.com.

Titulků může být více a najít sedící verzi je mnohdy obtížné. Můžete zkusit zadat do vyhledávače přímo název staženého torrentu a připsat titulky. Tedy: Inception (2010) 1080p BrRip x264 - 1.85GB - YIFY titulky. Nalezené titulky by již měly sedět.

Jestliže se nepodaří nalézt sedící titulky, můžeme si některé sami časovat tak, aby seděly: pře-časování titulků.Předchozí Předchozí kapitola Další kapitola DalšíReklama


Pokud se Vám nedaří něco najít, můžete využít pole vyhledávání vpravo nahoře nebo také: Mapu webu.
V případě, že máte nějaký dotaz/připomínku: Kontakty.
© 2012 - 2023   Hardware - Software - Návody