9. Příklad stažení hry

Hru lze stáhnout stejným způsobem, jakým jsme stahovali film v předešlé kapitole.

Jestliže hledáte například hru Bioshock Infinite, vložte její název do vyhledávače na některém serveru/trackeru. Například do vyhledávače The Pirate Bay.

Jak stahovat

Je vhodné si nechat seřadit výsledek vyhledávání podle rating - hodnocení. Důležité je, aby nalezený odkaz měl dostatek seedů, abychom dosáhli vysoké rychlosti stahování.

A stejně jako při stahování filmů, můžeme hru nalézt ve více verzích. V případě, že je k dispozici ve více verzích, tak můžeme při výběru také zohlednit kdo je autorem torrentu (na některých portálech s torrenty toto hodnocení není). Vybereme si tedy autora, který má dobré hodnocení. U něj je jen totiž jen malá pravděpodobnost, že by byly stažené soubory zavirované. (Také si můžeme přečíst komentáře ostatních uživatelů u jednotlivých verzí.)

Klikneme tedy na námi vybraný odkaz.

ReklamaJak stahovat

Například na portále Extratorrent.cc a straně BioShock_Infinite-FLT klikneme na odkaz Download Torrent - stáhnout torrent. Po kliknutí se nám stáhne soubor .torrrent do počítače.Jak stahovat

Pokud již máme nainstalovaný například klient µTorrent, otevřeme stažený soubor .torrrent tímto programem. Stačí kliknout na OK a hra se nám začne stahovat do PC.

Předchozí Předchozí kapitolaReklama


Související články:

Jak nainstalovat hru

Jak nainstalovat hru

Většinou jsou hry distribuovány v zabalené formě a po rozbalení vznikne soubor .iso. Jak naistalovat hru si popíšeme právě na této nejrozšířenější formě. A konkrétně na hře Payday The Heist.


Pokud se Vám nedaří něco najít, můžete využít pole vyhledávání vpravo nahoře nebo také: Mapu webu.
V případě, že máte nějaký dotaz/připomínku: Kontakty.
© 2012 - 2024   Hardware - Software - Návody