Novinky - Září 2014

   


Paměti Crucial Ballistix Sport DDR4 a DDR4 Desktop jsou již k dispozici

15. září 2014 - Společnost Crucial oznámila dostupnost nových pamětí DDR4. Nové modely Ballistix Sport DDR4 mají frekvenci 2400 MT/s a Crucial DDR4 Desktop 2133 MT/s. Tyto modely byly navrženy pro herní a výpočetní prostředí.

Paměti Crucial Ballistix Sport DDR4 a DDR4 Desktop jsou již k dispozici

Paměti DDR4 jsou oproti předchozí generaci DDR3 o 30% rychlejší a nabízí až dvojnásobnou šířku pásma (17 GB/s). Zároveň byla zvýšena jejich energetická účinnost.

Jeremy Mortenson (manažer produktového marketingu Crucial) uvedl, že "Čekání na další generaci v oblasti výpočetní techniky tedy pro tuto chvíli skončilo".

Crucial Ballistix Sport DDR4 a DDR4 Desktop budou k dispozici v kapacitách od 8GB do 32GB. Záruka je poskytována doživotní.

Proces výroby nových DDR4 pamětí:

Zdroj: Techpowerup
Reklama


Sharkoon představil novou počítačovou skříň VS4

1. září 2014 - Společnost Sharkoon rozšiřuje svou řadu low-cost skříní o ATX skříň VS4. Je určena pro domácí a kancelářské počítače a vyniká svými všestrannými funkcemi za atraktivní cenu. Zcela černá je povrchová i vnitřní úprava. Kompatibilní je s formáty základních desek mini-ITX, micro-ATX, a ATX. Váží 3,5 kg.

Sharkoon představil novou počítačovou skříň VS4

K dispozici je standardní verze i verze s prosklenou bočnicí. K dostání budou celkem tři verze: Standard (VS4-S), Value (VS4-V) a Window (VS4-W) s již zmíněným oknem v bočnici. Verze Value bude mít navíc v předním panelu dva USB 3 porty. Rozměry těchto nových skříní jsou 445 x 200 x 430 mm (L x W x H).

Instalovat lze grafické karty s maximální délkou až 31 cm. Po vyjmutí koše na pevné disky, lze vložit grafické karty dlouhé až 38,5 cm. Celkem může být instalováno až sedm rozšiřujících karet. Maximální délka zdroje je 25 cm. Skříň také nabízí otvory pro instalaci vodního chlazení a komfortní systém pro správu kabelů.

Ve skříni je již instalován jeden 120mm ventilátor v přední pozici. Lze ještě doplnit dva do bočnice, jeden dozadu a ještě jeden dopředu již k osazenému z výroby.

Cena byla výrobcem stanovena na 24,99 euro. Tedy cca 700 Kč.

Další informace můžete načerpat na sránkách výrobce: Sharkoon.

Zdroj: Techpowerup

Předchozí Novinky - Srpen 2014 Novinky - Říjen 2014 DalšíReklama


© 2012 - 2023   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu