Novinky - Únor 2019

   

Gigabyte přestavila PC skříň AC300 s tónovanou prošklenou bočnicí

3. únor 2019 - Společnost Gigabyte rozšiřuje svoji stávající nabídku PC skříní AC300 o variantu s tónovanou 4mm prošklenou bočnicí. Jméno pro tuto variantu skříně bylo vybráno: Aorus. Shodně jako předchozí model má čelní panel vzhled hliníku.


Společnost Gigabyte přestavila PC skříň AC300 s tónovanou prošklenou bočnicí

Jako dnes většina PC skříní je i tato rozdělaná na dvě části. Vrchní prostor je určený pro základní desku až formátu ATX a grafickou kartu s maximální délkou 400 mm. Jestliže chceme, aby bylo možno uzavřít skříň bočním proskleným krytem, musíme vystačit s chladičem procesoru o maximální výšce 170 mm. Na zadní straně držáku základní desky nalezneme tři 2,5" pozice pro disky. Spodní prostor je pak učeny pro napájecí zdroj o maximální délce 180mm. Dále v tomto prostoru nalezneme dvě pozice pro 3,5" diskySpolečnost Gigabyte přestavila PC skříň AC300 s tónovanou prošklenou bočnicí

Prodění vzduchu ve skříni mohou zajistit tři 120mm nebo dva 140mm ventilátory umístěné v čelním panelu. Dále až dva 140 ventilátory ve vrchním panelu a do zadního panelu lze osadit maximálně jeden 140mm ventilátor. Případně odpovídající vodní radiátory.Společnost Gigabyte přestavila PC skříň AC300 s tónovanou prošklenou bočnicí

Na čelním panelu nalezneme dvojici portů USB 3.1 typu A a jeden port USB 3.1 typu C. Dále port VR-Link HDMI a dvojici audio konektorů. A samozřejmě tlačítko Power a Reset.

Cena této novinky zatím společnost Gigabyte nezveřejnila. V nabídkách e-schopů by se měla objevit brzy: Gigabyte AC300 - porovnání cen v e-shopech.

Zdroj: Techpowerup


Reklama


© 2012 - 2023   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu