Novinky - Srpen 2015

   

Nový operační systém Windows 10 je již v prodeji

1. srpen 2015 - Od 29. července 2015 nabízí společnost Microsoft nový operační systém: Windows 10. Mnoho uživatelů může mít Windows 10 úplně zdarma. Uživatelé předchozích Windows 7 a 8 mohou využít bezplatného upgrade (nutno provést do 29. července 2016). Stačí využít možnost aktualizace prostřednictvím služby Windows Update, která přechod na W10 nabízí.


Nový operační systém Windows 10 je již v prodeji

Windows 10 přinášejí oproti svým předchůdcům celou řadu vylepšení. Vrátila se plnohodnotná nabídka Start, která chyběla mnoha uživatelům Windows 8, a přibyly některé nové funkce. Například možnost práce s virtuálními plochami, virtuální asistentka Cortana a přepracováno bylo také vyhledávání.

Doporučuji s upgrade ještě vyčkat (alespoň do vydání prvního opravného balíčku), i když hardware počítače splňuje požadavky. Ještě nejsou dostupné všechny ovladače a některým uživatelům po přechodu například nefunguje zvukový čip. Pokud se pro uprgrade rozhodnete již nyní, počítejte s možnými komplikacemi jež je objevují u nových operačních systémů: hledání funkčního ovladače, zdlouhavé spouštění systému atd...Zdroj: Techpowerup
Reklama


© 2012 - 2023   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu