Novinky - Červenec 2018

   

Společnost SilentiumPC obohatila řadu PS skříní Armis novým modelem: AR3

2. Červenec 2018 - Všechny modely PC skříní Armis se vyznačují velkými otvory po stranách čelního panelu, které umožňují značné proudění vzduchu. Dalším charakteristickým rysem je odnímatelnost I/O panelu, který možno umístit do horní nebo spodní pozice čela. Vybaven je regulátorem otáček ventilátorů, dvojicí USB 3.0 portů a dvěma audio konektory.

Jak vidíte na obrázcích, tak nový model AR3 bude zájemcům k dispozici s plnou bočnicí (AR3) nebo prosklenou bočnicí (AR3 TG). Zejména uživatelé, jež často provádějí renderování pres noc, ocení vychytávku nazvanou "blackout", jež umožnuje vypnutí všech LED diod.

Společnost SilentiumPC obohatila řadu PS skříní Armis novým modelem: AR3

U základní verze s prosklenou bočnicí (AR3 TG, nelze měnit barvu nasvícení. Pokud byste chtěli barvu nasvícení měnit, tak si musíte pořídit verzi AR3 TG RGB, ta to umožnuje.

U všech verzí AR3 je vnitřní prostor rozdělen na dvě části. Spodní část je určena k umístění zdroje a disků. AR3 pojme až čtyři 2,5 palcové HDD/SSD a až dva 3,5 palcové disky. Výrobce připravil i jednu demontovatelnou 5,25 palcovou pozici. Vrchní pak pro základní desku a tedy i procesor a operační paměti. Oddělovací kryt je možno ale i úplně odstranit.

Společnost SilentiumPC obohatila řadu PS skříní Armis novým modelem: AR3

O prodění vzduchu se stará dvojice ventilátorů Sigma PRO 12, které jsou připojené přes 3stupňový regulátor otáček. Kdo by chtěl přidat do skříně další ventilátory, tak regulátor umožňuje připojení až celkem 10 ventilátorů. Varianty TG RGB využívá dvojici ventilátorů Sigma PRO Corona RGB 120. Pro milovníky vodního chlazení výrobce připravil jeden 240mm prostor pro radiátor za čelním panelem a jeden 120mm prostor pro radiátor v zadním panelu.

Namontovat zle základní desky o formátech: mini-ITX, micro-ATX a ATX. Grafické karty o maximální délce 375 mm. Kdo chce po montáži komponent zavřít boční kryt (ano, z důvodu správného proudění vzduchu nutné), tak si musí vystačit s chladičem procesoru o maximální výšce 159 mm.

Společnost SilentiumPC obohatila řadu PS skříní Armis novým modelem: AR3

Nové skříně AR3 jsou již k dispozici i v českých e-schopech. Ceny jsou přibližně následující:

Zdroj: Techpowerup


Reklama


© 2012 - 2023   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu