Jak aktivovat Windows 7

6. Licenční klíč jsem nenalezl a ani aktivace po telefonu se nezdařila

Pakliže se vám nepodařilo Váš licenční klíč zjistit pomocí návodu v předešlé kapitole a ani aktivace po telefonu se nezdařila, je ještě technicky možné aktivovat Windows 7 pomocí některého aktivátoru. Takto provedena aktivace ovšem nebude korektní. Před jejím provedením tedy zvažte, zda raději zakoupíte další nový licenční klíč k provedení korektní aktivace:
Windows 7 - porovnání cen.Aktivátor Windows Loader od DAZ

Pro tento typ aktivace lze použít aktivátor vytvořený programátorem DAZ. Informace o něm a aktuální odkazy ke stažení naleznete na portálu: Mydigitallife (vyžadována registrace) nebo forums.mydigitallife.info.


Stažení Windows Loader od DAZ:

Jak aktivovat Windows 7

Vždy je nejlepší stahovat z odkazu, který poskytl přímo autor. Pokud se Vám nebude dařit stáhnout Loader od DAZ z Mydigitallife, můžete využít českých uložišť. Odkaz můžete nalézt například v této sekci na Warforum - Jak hledat odkazy na Warforu.

Jestliže v budoucnu poskytne autor odkaz na torrent nebo si chcete vyhledat odkaz pro stažení přes torrent sami, pomůže Vám návod: Jak stahovat Torrenty.

Ještě se nabízí možnost napsat například na ulož.to do vyhledávače Daz Loader. Také určitě naleznete odkazy, ale nemáte žádnou záruku, jestli se za nimi nachází opravdu to, co deklarují. Proto vždy raději překontrolujte, zda souhlasí kontrolní součet: Jak ověřit kontrolní součet SHA.

Windows Loader v2.2.2

EXE MD5: 323c0fd51071400b51eedb1be90a8188

EXE SHA-1: 0EFC35935957C25193BBE9A83AB6CAA25A487ADA

7Z SHA-1: 31302FAD33E4DF6439F9A3571FAF6997F77A1596
Reklama
Aplikace Windows Loader od DAZ:

Jestliže bude Windows_Loader zabalený, tak jej rozbalte například pomocí Winraru.


Dále vypněte UAC (Nastavení řízení uživatelských účtů) tak, že kliknete na tlačítko Start a na příkaz Ovládací panely. Do vyhledávacího pole - Prohledat ovládací panely (vpravo nahoře) zadejte text uac a poté klikněte na položku Změnit nastavení nástroje Řízení uživatelských účtů.


Jak aktivovat Windows 7

UAC slouží k tomu, aby nešly v prostředí Windows spustit aplikace, které nejsou certifikovány. Windows Loader samozřejmě certifikát nemá, takže pro hladký průběh jeho instalace je doporučeno UAC raději vypnout. Po aktivaci Windows jej můžete zase zapnout.Jak aktivovat Windows 7

Posunete posuvník dolů do polohy Nikdy neupozorňovat a kliknete na tlačítko OK. Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.
Nástroj Řízení uživatelských účtů se vypne až po restartování počítače. Proto počítač restartujte.Jak aktivovat Windows 7

Otevřete rozbalenou složku s aktivátorem. Kliknete pravým tlačítkem myši na soubor Windows Loader a dále vyberete Spustit jako správce. (Pokud jste UAC vypnuli, tak tento krok již není nutný.)
Jestliže Váš antivirový program bude hlásit, že našel virus, tak jde o falešný poplach. V aktivátoru žádný virus není (pokud jste ověřili kontrolní součet a ten souhlasil). Antivirový program může vyhodnotit aktivátor jako nebezpečný i když v něm žádný škodlivý kód není. Doporučujeme tedy před aktivací antivirový program vypnout, aby neblokoval uspěšné provedení aktivace.Jak aktivovat Windows 7

Spustí se vám Windows Loader. V něm kliknete na tlačítko Install.Jak aktivovat Windows 7

Dále budete vyzváni k restartování počítače. Restartujete počítač. Tím je aktivace operačního systému provedena.

ReklamaWindows Loader od DAZ a aktualizace operačního systému:

Aktivátor od DAZ stále projde i ověřením pravosti na stránkách Microsoftu. Můžete tedy i stahovat veškeré aktualizace - Aktualizace Windows. Včetně aktualizace KB971033, což je v současné době aktualizace, která ověřuje, zda používáte originální operační systém.

Nelze vyloučit, že se někdy podaří Microsoftu vydat aktualizaci, která aktivaci pomocí aktivátoru od DAZ odhalí. Pokud tedy máte obavy, aby vám nějaká aktualizace ze serveru Microsoftu nepřepnula operační systém zase do zkušebního provozu na 30 dní, tak nenechávejte operační systém aktualizovat automaticky.

START --> Ovládací panely --> Systém a zabezpečení --> Windows Update


Jak aktivovat Windows 7

Vyberte Změnit nastavení.Jak aktivovat Windows 7

Nastavte si v operačním systému instalování aktualizací: "Vyhledat aktualizace, ale dotázat se, zda mají být staženy a nainstalovány".


Reklama

Jak aktivovat Windows 7

Které aktualizace chcete nainstalovat a které nechcete, vyberete pod tímto odkazem.Jak aktivovat Windows 7

U těch, které nechcete nainstalovat, nastavíte "Skrýt aktualizaci". Ty, které tak označíte, se po kliknutí na tlačítko "Instalovat aktualizace" nenainstalují.Jak aktivovat Windows 7


Předchozí Předchozí kapitola
Reklama


Související odkazy


Pokud se Vám nedaří něco najít, můžete využít pole vyhledávání vpravo nahoře nebo také: Mapu webu.
V případě, že máte nějaký dotaz/připomínku: Kontakty.
© 2012 - 2023   Hardware - Software - Návody